Menu
Your Cart

Sıkça Sorulan Sorular : UcuzAlAVM

Sık Sorular Sorular

Sitemizde satın almak istediğiniz ürünleri sepetinize ekleyip ilerleyen adımları takip ederek kayıtlı kullanıcı ya da misafir olarak satın alma işlemi yapabilirsiniz.

Ödeme yöntemi olarak Havale/EFT, Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı ile ödeme seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Sitemizden telefonla ya da whatsapp üzerinden de siparişlerinizi iletebilirsiniz ancak bu siparişlerde ödemenin havale/eft ile tamamlanması gerekmektedir.

Sitemizde yaptığınız alışverişlerin ödemelerini havale/eft, kredi kart ya da teslimatta nakit veya kredi kart ile yapabilirsiniz.

Havale ödemeleri için sitemizdeki hesap numaralarına sipariş tutarınızı transfer etmeniz yeterli olacaktır.

Kredi kartı ile ödeme yapabilmeniz için alışverişinizi site üzerinde sepetinizden işlemi ilerleterek tamamlanmanız gerekmektedir. Mail order hizmetimiz bulunmamaktadır.

Teslimatta nakit ya da kredi kartı ile de ödeme yapabilirsiniz ancak bu yöntem bazı koşullara tabiidir. Sipariş tutarınızın 50 TL üzerinde olması gerekmektedir. Teslimatta ödemelerde sepet tutarınıza 9 TL hizmet bedeli eklenmektedir.

BANKA HESAP BİLGİLERİMİZ

Banka: QNB Finansbank

IBAN: TR28 0011 1000 0000 0101 8786 19
Alıcı Adı: 4A İthalat İhracat Otm. San. Tic. Ltd. Şti.

Sitemizde 100 TL ve üzerindeki alışverişlerde kargo ücretsizdir.
Daha düşük tutarlardaki siparişlerde ise kargo ücreti sabit 7,90TL'dir.

Bazı özel durumlar bazı ürünler özel olarak tutarından bağımsız olarak ücretsiz kargo ile sunulabilir. Eğer sepetinizde bu ürünlerden bulunuyor ve sipariş tutarınız yine de 100 TL altında ise; siparişiniz ÜCRETSİZ KARGO ile gönderilir.

Sitemizde bizimle paylaştığınız tüm bilgileriniz 256 bit SSL sertifikası ile korunmakta, kredi kartı bilgileriniz gibi yüksek öneme sahip özel verileriniz ne ucuzalavm.com personelleri ne de başka herhangi bir üçüncü sahış tarafından görüntülenememektedir. Bunlarla beraber sitemizde fraud kontrol uygulaması ile sahtecilik denetimleri aktif biçimde sürekli izlenmektedir.