Menu
Your Cart

Biz Kimiz?Ucuzalavm.com, merkezi İstanbul / Avcılar'da yer alan foura E-ticaret girişimlerinden biridir.
Ucuzalavm markası ile ulusal ve uluslararası bir çok pazaryerinde de faaliyet göstermektedir.

UcuzAlAvm; ucuzalavm.com dışında hepsiburada, trendyol, n11, gittigidiyor gibi online pazaryerlerindeki mağazalarıyla da müşterilerine en iyi ürünleri, ekonomik fiyatlarla ve hızlı biçimde ulaştırmaktadır.

Ucuzalavm.com'un ardında büyük bir e-ticaret deneyimi var..

Ucuzalavm.com, e-ticaret alanındaki çok sayıdaki projelerimizden biri ancak biz ekip olarak yıllardır yüzbinlerce ürünü yine onbinlerce müşterimize hızlı ve güvenli bir biçimde ulaştırmış, müşteri memnuniyeti konusunda hep bir adım önde olmuş bir organizasyonuz. Müşterilerimizin alışveriş deneyimlerine göre yaptıkları yorumlar, hep hızımız ve fiyatlarımızın uygunluğuna vurgu yaparken mutlaka ama mutlaka siparişleri ellerine ulaşana dek geçen tüm süreç boyunca onlarla yakından ilgilendiğimiz ve hep bilgilendirdiğimizin altını çizer.

Diğer sitelerimiz ve mağazalarımızla beraber e-ticaret operasyonumuz; günlük ortalama 1000 farklı sipariş ve içerdikleri yaklaşık 2250 ürünü müşterilerine ulaştırıyor. 
Ucuzalavm.com'dan sipariş ettiğiniz herhangi bir ürünün size sorunsuz olarak ulaşması ve bizimle yaşadığınız alışveriş deneyiminden memnun kalmanız için şirket merkezimizde 11 kişi çalışıyor. Müşterilerimizin siparişlerini en kısa sürede ulaştırabilmek adına, satışa sunduğumuz (mümkün olabildiğince) tüm ürünleri 480 mt2 depolama alanımızda halihzırda tutmaya gayret ediyoruz, bu nedenle depomuzdaki aktif stok sayımız her zaman 25.000 ürünün üzerindedir.
UcuzAlAvm günlük ortalama 500 adet kargo ve yaklaşık 1000 adet ürün gönderimi yapmaktadır.

                                                              

Tüm siparişlerinizi özenle paketliyor, firmamızın kendine ait özel kolileri içinde minik hediyelerimizle birlikte mümkün olan en kısa sürede kargoya çıkarıyoruz. Siparişinizin durumunu dakika dakika sitemiz üzerinden görüntüleyebilir ya da telefon ile bilgi alabilirsiniz.

UcuzAlAvm
'de avantajlı, hızlı ve güvenli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

ucuzalavm.com ekibi - 2022